Rezerwuj online
Sprawdź
wolne
terminy
Rezerwacja Online

Szpitale w okolicy noclegu

Obecność rodziny w szpitalu pomaga wyzdrowieć pacjentowi udowodniono naukowo !

Jednak gdzie ta rodzina może spać ?

Nasza obecność to nieocenione lekarstwo w procesie leczenia i rekonwalescencji nie tylko dla najmłodszych ale i tych starszych pacjentów. Osobiście nie wobrażam sobie porodu bez wspacia ojca lub rodziny, czy pozostawienia dziecka samego na szpitalnym oddziale. Sama nasza obecność pomaga pomimo braku wiedzy medycznej wspiera pacjęta duchwo i emocjonalnie co przekłada się na szybsze leczenie.

W naszym obszarze mamy kilka szpitali. Na co dzień spotykam się w naszym noclegu z rodzinami pacjetów, osobami im towarzyszącymi czy leczącymi się w Poznaniu . Wszystkich z tego miejsca chcę pozdrowić i z całego serca pogratulować determinacji w pomocy swoim bliskim. "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz".

Nasz nocleg dopasowaliśmy do szczególnych potrzeb w tej niecodziennej sytuacji chciałbym odpowiedzieć na kilka najcześciej zadawanych pytań telefonicznych pod kontem wizyty w szpitalu w Poznaniu i noclegu u Nas.

Osoba mi bliska ma umówioną wizyte / zabieg w szpitalu nie wiem jak długo zostane ?
O ile termin przyjecia do szpitala jest dla nas sprawą dość jasną to czas jaki pozostanie w szpitalu osoba której towarzyszymy może ulec zmianie, zdajemy sobie sprawę z tego. Dlatego proponujemy rezerwację z pewnym zapasem czasowym a płatność za jedynie faktyczny czas pobytu. Doba kończy sie u nas o 11.00 i zawsze do tej godziny możesz liczyć ( po opuszczeniu i zwrocie kluczy do pokoju) na zwrot nadpłaty. Możesz płacić z góry po jednej dobie.

Do 11.00 nie bede wiedział czy zostaje w szpitalu puzniej bedzie lekasz / wypis ?
Poinformuj nas o tym jak najszybciej że najprawdopodobniej dziś będzie wypis. Pozostaw klucz rano my wysprzątamy pokój rzeczy bez problemu możesz zostawić w recepcji lub w aucie na naszym bezpłatnym parkingu. Bedziemy czekać na twój telefon co dalej a w razie potwierdzonego wypisu zwolnimy pokój do dalszej sprzedaży lub zatrzymamy pokój i odamy klucz ponowne po powrocie ze szpitala.

Mam rezerwacje na termin od do czy bede mogł przedużyć ?
Oczywiście w miare możliwości jeśli pokój będzie wolny oczywiście codziennie lekarz w szpitalu monitorująć stan pacjęta informuje nas o przebiegu leczenia i czasie . Daj nam znać co i jak my też będziemy się starali pomóc w ostateczności polecić zaprzyjaźniony nocleg jeśli sami nie będziemy mieli możliwości cie przenocowania.

W szpitalu może zostać jedna osoba ale czy druga może sie wymieniać jaki pokój zarezerwować ?
Wielokrotnie mamy taką sytuację. Oczywiście najbardziej komfortowo było by wynająć pokój 2 os lecz zdajemy sobiesprawe że jedna osoba i tak zostaje na noc w szpitalu przy łóżku pacjeta , wiec to zbędny wydatek . Dlatego pokój 1 os pomimo tego że jest dosyć mały powinien wystarczyć. Mamy też opcje pokoju dwu osobowego dla jednej osoby warunek jest jeden że jedna osoba jedynie zostaje na noc.

W pierwszy dzień do szpitala przyjeżdżamy z żoną / pacjentem a na drugi zostaje sam ?
Wtedy pierwszą dobę kasujemy pokój 2 os. a druga najbardziej komfortowo 2 os dla jednej osoby w niższej cenie bez zmiany pokoju lub z zmiana z pokoju na mniejszy 1 os. Oby dwie te formy są często u nas praktykowane .
Planuje dłuższy pobyt i szukam noclegu przy szpitalu czy cena podlega negocjacji ?

Klienci którzy rzeczywiście są dłużej mogą liczyć na rabaty ?
Mamy też pokoje tak zwane "rezerwowe w piwnicy" do rezerwacji jedynie telefonicznej możemy je zarezerwować taniej ale musi to być przynajmniej kilka nocy i płatne z góry bez możliwości zwrotu przy skróceniu czasu pobytu. Pokoje te niczym się nie różnią od naszej standartowej ofery poza zlokalizowniem w najniższej kondygnacji . Posiadają oczywiści łazienki i mniejsze okna.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook